
Volnočasový pobyt ČIMELICE 2025
24.–27. srpna se hasičská mládež vydala na volnočasový pobyt do Čimelic, který se letos nesl v duchu „PIRÁTŮ Z BŘEZÁKŮ“ – inspirovaných slavnou filmovou sérií Piráti z Karibiku.
Během čtyř dnů se děti proměnily v pirátskou posádku, která musela plnit nejrůznější úkoly, hledat poklady, bránit svou loď a spolupracovat jako opravdový tým. Celý pobyt se nesl v přátelské a dobrodružné atmosféře, nechyběly soutěže, hry ani večerní zábava u ohně.
O velké překvapení se postaral sám „Jack Sparrow“ se svou družinou, kteří dorazili mezi děti a přinesli pořádnou dávku pirátské akce a smíchu.
Naši mladí hasiči si pobyt naplno užili, odvezli si spoustu zážitků a už se těší, jaké dobrodružství je čeká zase příští rok.
Náhledy fotografií ze složky Volnočasový pobyt Čimelice 2025
Poslední fotografie
Statistiky
Online: | 23 |
---|---|
Celkem: | 811579 |
Měsíc: | 28547 |
Den: | 1809 |