Jdi na obsah Jdi na menu
article preview

3.7.2021 Oslavy k výročí 135 let založení sboru SDH Březové Hory

Dne 3.7.2021 náš sbor SDH Březové Hory oslavil výročí ke 135 let založení sboru, tyto oslavy probíhaly již od ranních hodin, kdy členové sboru včetně mládeže a s dalšími pozvanými hosty se sešli na náměstí 17. listopadu v Příbrami, odkud vedl průvod na náměstí J.A.Alise, zde starosta sboru SDH Březové Hory Jiří Blajer st. za pomoci náměstka OSH Příbram pana Milana Spilky a včetně velitele stanice HZS Dobříš v ÚO Příbram pana Radka Dopiráka udělili vybraným členům SDH Březové Hory ocenění a to  např. za aktivitu ve sboru či za dlouhodobé členství. Dále všichni hosté, kteří se zúčastnili průvodu s prapory, tak byli ocenění stuhou na jejich prapor. 

Následně po udělení stuh každému praporu následovalo občerstvení všech hostů a členů SDH Březové Hory a v odpoledních hodinách mládežníci si připravili ukázku tzv. "POŽÁR LESNÍHO POROSTU", kdy ukázka simulovala zásah na danou problematiku. 

Poté i členové sboru si připravili ukázku v historickém oblečení a historickou technikou, kdy tato ukázka simulovala zásah domu, který za pomoci diváků byl uhašen. 

Všichni si oslavy moc užili a děkujeme všem za pozornost, podporu a návštěvu.   

 

Fotoalbum

Archiv

Kalendář
<< říjen / 2021 >>

Statistiky

Online: 7
Celkem: 45316
Měsíc: 9872
Den: 439