Předání klíčů od nově zřízené hasičské expozice na Březových Horách

Dne 5.11.2021 v 9:00 hod. předal starosta města Příbram pan Mgr. Jan Konvalinka za účasti zástupce společnosti. RWE Gas Storage CZ. s.r.o. klíče od hasičské expozice, která je zrekonstruovaná na Dole Marie v Příbrami na Březových Horách.  Celkové náklady byly cca 1,1 milionu Kč. Čtvrt milionu poskytla společnost RWE Gas Storage. Pan starosta k rámci svého proslovu uvedl následující: "Povedla se opravdu dobrá věc, za kterou jsem vděčný. Pokud se najde odhodlání na všech stranách, dostaví se výsledky". Z naší strany už jen chybí navozit a oprášit historickou techniku včetně dobového oblečení a vybavení. Po těchto přípravách Vás rádi uvidíme a rádi Vás seznámíme s hasičskou historií. Děkujeme městu Příbram včetně společnosti RWE Gas Storage CZ, s.r.o za podporu v tomto krásném projektu, bez Vás by hasičská expozice nevznikla. Děkujeme a moc si Vaší podpory vážíme.

<< duben / 2024 >>