Cyklotábor Příbram - téma Harry Potter

Ve dnech 11. - 15.7.2022 se uskutečnil příměstský tábor, který pořádal Autoklub Příbram společně s SDH Březové Hory. Tento tábor byl uskutečněn za podpory Besip. Vedoucí si připravili téma Harry Potter, kdy první den tohoto táboru byly děti rozděleny do tří kolejí a to Nebelvír, Mrzimor, Zmijozel. Děti se během celého táboru učily jak jezdit na kole, ale také samozřejmě pravidla silničního provozu, kdy veškeré hry soutěže byly pojaty v rámci tématu táboru. Děti se v rámci táboru podívaly do psího útulku Lazec, do štoly na dolu Marien a Pilský rybník a na další krásná místa na Příbramsku. No a kdo vyhrál? No přece vyhráli všichni se stejným počtem získaných bodů. No a děti se již mohou těšit na srpnový termín příměstského táboru, kdy téma již víme, ale neřekneme.

Náhledy fotografií ze složky 11.7.2022 - 15.7.2022 Cyklotábor Příbram

<< duben / 2024 >>