Vánoční turnaj ve futsale 2021

Dne 29.12.2021 uskutečnili členové SDH Březové Hory již 5. ročník již tradičního Vánočního turnaje ve futsale. Tohoto turnaje se zúčastnilo celkem 6 týmů, tyto tymy tvořili spřátelené spolky našeho sboru např: Autoklub Příbram, nebo bratři hasiči např. SDH Příbram, ale také naši členové, kteří u tvořili dva týmy. V tomto turnaji se utkal každý tým s každým, kdy za vítězství získal tým tři body, za remízu 1 bod a za prohru 0 bodů. Tento turnaj má své specifikum a to spočívá, že celý zápas musí vždy hrát jedna holka, když holka dá gól, tak tento gól platí za 2 góly. Což při stavu 1:0 může být zrádné a pokud holka dá gól za uvedeného stavu, tak může takto otočit celý zápas, při tomto turnaji se celkem trefily 3 holky z odlišných týmů. Také při pauze mají holky svou soutěž, kdy soutěží o nejlepší hráčku turnaje. A jak tento turnaj dopadl?

1. místo - SDH Březové Hory

2. místo - Vrtule Láz

3. místo -  Vinárna u Simony

4. místo - TOP STAR

5. místo -  SDH Příbram 1

6. místo -  Autoklub Příbram

Dále komu bychom chtěli poděkovat je našemu partnerovi což je Penzion u  Muzea, kdy každoročně podporuje tento turnaj a my si jeho přízně vážíme, dále samozřejmě děkujeme Janu Čákovi ml. , který daroval putovní pohár do této soutěže, kdy dle jeho slov je spokojený a šťastný, že se turnaj mohl opět uskutečnit a to samozřejmě za dodržení všech pandemických podmínek a že putovní pohár letos zůstal u SDH Březové Hory.

Náhledy fotografií ze složky Vánoční turnaj ve futsale 2021